Operater na CNC stroju za obradu limova (m/ž)

Mjesto rada:
Zaprešić
Rok prijave:
18.09.2020.

Tražimo nove članove tima na radnom mjestu:

Operater na CNC stroju za obradu limova (M/Ž)
Zaprešić

Borel lift d.o.o je tvrka u hrvatskom vlasništvu koja se bavi proizvodnjom liftova (dizala), te svojim proizvodnim programom pokriva potpuno područje proizvodnje dizala. U proizvodnom pogonu imamo CNC probijačicu, savijačicu, a uskoro za mjesec dana imat ćemo i laser. Koristimo najmoderniju tehnologiju za koju su nam potrebni ljudi spremni na učenje i nove tehnologije.

Opis posla:

  • Odgovornost i sposobnost za samostalni rad na CNC stroju za obradu metala
  • Programe pripremaju inženjeri te nije potrebno znanje programiranja
  • Inženjeri stavljaju programe na stroj, te je operater zadužen za izvođenje programa

Uvjeti:

  • Mehatroničar, strojarski tehničar (m/ž) ili sličan zanat ili kvalificirano strukovno osposobljavanje na takvom radnom mjestu
  • KV/SSS/VKV strojarskog usmjerenja
  • Osnovno korištenje računala

Nudimo:

  • Mogućnost rada i stjecanja iskustva u međunarodnoj i stabilnoj kompaniji
  • Rad na puno radno vrijeme uz redovita i motivirajuća primanja
  • Plaćeni prekovremeni sati, plaćeni putni troškovi, godišnja nagrada
  • Mogućnost napredovanja u skladu sa ostvarenim učinkom
  • Nudimo ugodnu radnu okolinu
  • Svjesni smo činjenice da su radnici vrijednost društva stoga ulažemo u njihovu izobrazbu i cijenimo osobni napredak

Širenje poslovanja u svijetu za nas predstavlja izazov, stoga povjeravamo posao ekipi koja je motivirana za rast i razvoj društva.

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji, molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa do 18.09.2020. putem linka za Brzu prijavu ili slobodno nazovite na mobilni telefon koji je isključivo za tu namjenu 01 3310216