Operater - autokontrolor (m/ž)

Mjesto rada:
Dugi Rat, Ploče
Rok prijave:
25.05.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Fornix d.o.o. Dugi Rat je mlada, europska tvrtka koja je vodeći proizvođač unutarnjih i vanjskih strugača stakla u autoindustriji za renomirane svjetske autoproizvođače s više od 250 zaposlenika. Poslujemo na 2 lokacije, u Dugom Ratu i Pločama te uz trud i znanje nudimo najjednostavniju i obećavajuću tehnologiju proizvodnje brtvi.

Tražimo radnike za rad na lokacijama:
- Dugi Rat
- Ploče

Opis posla:
- rad u proizvodnom pogonu u automobilskoj industriji na strojevima dorade
- nadgledanje stroja te praćenje i kontrola kvalitete proizvoda
- ispunjavanje potrebnih dokumenata i lista evidencije
- održavanje reda i čistoće radnoga mjesta

Zapošljavamo 10 izvršitelja.
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
- zaposlenje na određeno vrijeme s mogućnošću stalnog zaposlenja
- ugodna radna atmosfera u stabilnoj tvrtki
- stimulativno i dinamično radno okruženje
- timski rad
- naknada za prijevoz
- rad u punom radnom vremenu
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- fleksibilnost
- spremnost na rad u 2 smjene
- Stručna sprema: Nekvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski ili osobnim dolaskom.
Telefon: +385 99 444 7403
Kontakt e-mail za upite: [email protected]
Adresa: Industrijski put bb, 21315 Dugi Rat