Office manager / asistent uprave (m/ž)

13 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
13.05.2024.

Office manager /
asistent uprave (m/ž)

ZAGREB

Vetti Group

Vetti Group je najveća veterinarska grupacija u Hrvatskoj koja okuplja predane veterinarske stručnjake, neumorne entuzijaste i ljubitelje životinja. Akvizicijom i ulaganjem u veterinarske stanice i ambulante, te osnivanjem najveće veterinarske klinike u Zagrebu unaprjeđujemo ponudu veterinarskih usluga s ciljem poboljšanja kvalitete veterinarskih usluga. U sklopu Vetti Group djeluju ambulante u Zagrebu, Đakovu, Virovitici i Splitu te dvije klinike u Zagrebu.

Opis posla:

  • pisanje odluka, dopisa i drugih dokumenata
  • pismena i usmena komunikacija sa suradnicima
  • izrada proračunskih tablica i analiza podataka
  • priprema podataka i pisanje izvješća
  • organizacija sastanaka, službenih putovanja (rezervacija prijevoza, smještaja i dr.)
  • vođenje ulazne i izlazne pošte
  • nabavka uredskog materijala
  • vođenje evidencije korištenja voznog parka
  • primanje gosti

Uvjeti posla:

  • SSS/VŠS/ VSS
  • 3+ godine iskustva u istim ili sličnim poslovima
  • razvijene komunikacijske vještine
  • izvrsno poznavanja rada u Office programskom paketu (naglasak na Excel i Powepoint)
  • sposobnost izvršavanja zadataka u zadanom roku
  • izvrsno pismeno izražavanje na hrvatskom i engleskom jeziku
  • samostalnost i proaktivnost

Pogodnosti:

Molimo prijavite se putem emaila [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.