Odvjetnički vježbenik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.09.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
TUS & GRŽIĆ odvjetničko društvo specijalizirano je za pružanje usluga iz područja trgovačkog, građanskog, kaznenog, radnog i upravnog prava.

Savjetujemo vodeće domaće i međunarodne korporacije, investicijske fondove, listane kompanije i banke te iste zastupamo i u postupcima pred sudovima.

Spoj znanja i iskustva naših partnera kao i profil usluga koje pružamo osigurava dinamični radni okoliš i mogućnost stalnog stručnog napretka te obrazovanja.

Opis posla
TUS & GRŽIĆ odvjetničko društvo traži mlade i marljive diplomirane pravnike i magistre prava zainteresirane da svoj profesionalni razvoj započnu u odvjetništvu, radi zasnivanja radnog odnosa u društvu na poslovima:

Odvjetničkog vježbenika (m/ž).
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
- mogućnost korištenja mjera aktivne politike zapošljavanja
- mogućnost napredovanja i usavršavanja u pravnoj struci
- mogućnost kvalitetne pripreme pri učenju za pravosudni ispit
- uređeno radno vrijeme i slobodni vikendi
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- završen pravni studij
- natprosječno znanje pisanog i govornog engleskog jezika

Poželjno je:
- poznavanje drugog stranog jezika
- poseban interes za trgovačko i građansko pravo
- članstvo i aktivno sudjelovanje u stručnim studentskim organizacijama (Pravna klinika, ELSA ili slično), sudjelovanje u vannastavnim stručnim aktivnostima (Moot Court, ljetne škole, konferencije, seminari i slično)

Prijavite se putem emaila [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B