Odgajatelj / Animator u tematskom parku (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
26.03.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Dobrodošli u iGRANDiU, najveći edutainment tematski park u ovom dijelu Europe. U očaravajući svijet mašte, igre i učenja gdje se svako dijete osjeća sretno, zadovoljno i ispunjeno. Baš kao u svijetu mašte, ovdje sve miriše na čokoladu, a gdje god se okreneš odjekuje dječji smijeh i uzvici oduševljenja. Pružamo neponovljivi osjećaj najveće i najbolje igre pod Suncem.

Energični ste ali zaigrani, znate kako oduševiti djecu i roditelje, istražujete svijet mašte i širite optimizam i pozitivnu energiju? Veseli vas komunicirati s djecom i znate slušati roditelje? Uz to sve pravi ste timski igrač…i zapravo jedno veliko dijete?

Ako se prepoznajete u opisu, onda je ovo Vaš posao iz snova!

Odgovorni ste za:
animaciju i sigurnost djece u tematskom parku, vođenje rođendanskih proslava i tematskih radionica.

Mjesto rada:
Zagreb, Jankomir, Velimira Škorpika 11

Početak rada: odmah

Vrsta zaposlenja:
• puno radno vrijeme
• part time
• po potrebi

Tip ugovor o radu:
• ugovor o djelu
• ugovor o radu,
• studentski Ugovor
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• mogućnost kontinuiranog razvoja i praćenja Vašeg razvoja
• potpunu slobodu izlaganja ideja u poticajnom i neformalnom okruženju
• rad sa stručnim i dinamičnim timom
• zaštitu Vašeg dostojanstva i svih ljudskih i radnih prava
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, student servis

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• iskustvo u radu s djecom
• znanje MSOffice paketa

Poželjno:
• poznavanje engleskog ili nekog drugog stranog jezika
• poznavanje svijeta zabave za djecu i obitelj.

Idealan kandidat:
• ima razvijene vještine komunikacije; dobro se nosi sa stresom
• strpljiva je i tolerantna osoba
• stalno unapređuje svoja znanja
• odgovorna osoba, predana poslu

Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro