Noćni portir / Recepcioner (m/ž)

Mjesto rada:
Sesvete (Zagreb)
Rok prijave:
15.01.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla
- Noćni rad na porti hotela
- Pružanje informacija gostima
- Naplata usluga smještaja i drugih usluga recepcije

Rad na nepuno radno vrijeme – honorarni rad
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
- Fiksna primanja
- Ugodna radna atmosfera
- Obrok za vrijeme rada
Vrsta posla:
honorarni posao / freelance

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- SSS, VŠS,VSS
- Poželjna minimalno 1 godina radnog iskustva, ali nije uvjet
- Znanje engleskog jezika u govoru prednost
- Komunikativnost, snalažljivost, uslužnost, urednost, ljubaznost, gostoljubivost
- Vozačka dozvola B kategorije (nije obavezno)

Vaše ponude sa životopisom, pošaljite do 15.1.2020.
putem Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
osnovno