Noćni čuvar / Recepcionar (m/ž)

Mjesto rada:
Gradac (Makarska rivijera)
Rok prijave:
24.01.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Renomirani mali obiteljski hotel 4* smješten u centru Gradca-Makarska Rivijera.

Opis poslova:
• nadziranje unutar hotela, i okružje hotela - posebno plažni dio ispred hotela, paziti na red i mir u noćnim satima
• prijenos prtljage do sobe – portirski dio posla
• ispomoć pri prijevozu gostiju, pri parkiranju (bellboy)
• prijem gostiju u noćnoj smjeni, mogućnost odjava i ispraćaja gosta
• pomoć oko zatvaranja restorana i provjera svih ostalih odijela objekta
• implementacija, pridržavanje i provođenje standarda hotela

Radno vrijeme:
• puno radno vrijeme, noćni rad ili part time job (3-4 dana u tjednu). Pogodno za umirovljenike ili osobe na drugim poslovima.

Vrsta zaposlenja:
• na određeno vrijeme, sezonski (15.4-01.11)
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
• noćni rad u renomiranom malom obiteljskom hotelu
• mogućnost dodatne zarade na pomoćnim poslovima u hotelskom okružju
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme, sezonski posao

Tražimo ozbiljnu i pouzdanu osobu za rad na poziciji noćnog čuvara/recepcionara (m/ž).

Uvjeti
• odgovornost, pouzdanost sa izraženim osjećajem za brigu i očuvanje vrijednosti u objektu i njegovu okruženju
• poštivanje i održavanje reda i mira u noćnim satima
• izražene komunikativnost i razboritost u mogućim nastalim situacijama tijekom noćnih sati
• minimalno jedna godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
• obvezno poznavanje engleskog jezika, poželjno poznavanje švedski i njemački jezik
• vozački ispit B kategorje

Kontakt i prijava:
Prijava za posao treba sadržavati životopis, potvrdu o nekažnjavanju i kontakt podatke.

Kontakt e-mail: prijavite se putem Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B