Noćni čistač (m/ž)

Mjesto rada:
Opatija
Rok prijave:
31.03.2020.
Plaća:
od 796 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Objavljujemo natječaj za zapošljavanje djelatnika na radnom mjestu:

Noćni čistač / čistačica

Osoba na ovom radnom mjestu zadužena je za održavanje čistoće i higijene u hotelskih prostorima; restoran, recepcija, predvorje hotela, liftovi, wellness, garaža i ostalo prema planu i potrebi u dogovoru sa domaćicom hotela.

Osnovne dužnosti:
- čišćenje hotelskih prostorija u hotelu i oko hotela u dogovoru sa domaćicom hotela
- odgovara domaćici hotela za svoj posao
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- noćna smjena
- obrok
- prekovremeni rad dodatno plaćen
- smještaj
- 1 dan u tjednu slobodno
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, student servis, sezonski posao

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- pasivno poznavanje nekog od svjetskih jezika
- pouzdana i odgovorna osoba, spremna na rad
- urednost, brzina
- iskustvo rada na istoj ili sličnoj poziciji poželjno, no sama želja za radom je važnija
Minimalna stručna sprema:
Osnovna škola
Strani jezik:
engleski (prednost)
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina