Njegovatelj/ica

Mjesto rada:
Trim, Co. Meath i Swords, Co. Dublin, Irska
Rok prijave:
19.01.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Irska agencija za zapošljavanje u siječnju u Hrvatskoj organizira razgovore za posao!

Zajedno s klijentom, predstavnikom jednog od vodećih Irskih domova umirovljenika, bit ćemo na raspolaganju za razgovore za posao sa svim zainteresiranim osobama koje žele raditi i živjeti u Irskoj, a imaju uvjete za njegovatelje ili njegovateljice.

Lokacije: Trim, Co. Meath i Swords, Co. Dublin
Posebne pogodnosti:
NUDIMO:
• Ugovor na neodređeno
• Neto plaća cca. €1800
• Osiguran smještaj
• Besplatan prvi mjesec smještaja
• Besplatan put u Irsku
• Besplatan online tečaj za njegovatelje/ice
• Besplatni obroci tijekom smjene
• 12-satne smjene - minimalno 39 sati tjedno

RAZGOVORI ZA POSAO ODRŽAVAT ĆE SE U ZAGREBU 20. i 21. siječnja 2020. od 10.00 do 18.00 sati Hotel International, Miramarska ulica 24.

Životopise na Engleskom jeziku šaljite na [email protected] kako bi mogli osigurati svoj termin za razgovor.

Za više informacija možete nas kontaktirati i preko WhatsApp-a 00353 86 049 4776
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Irska

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• Odgovarajuća stručna sprema za njegovatelje ili radno iskustvo
• Poznavanje engleskog jezika - minimalno B1 razina, dobre komunikacijske vještine te profesionalnost i empatičnost
Strani jezik:
engleski