Njegovatelj/ica  HZZ OGLAS

Centar za rehabilitaciju Pula
Mjesto rada:
Pula-Pola
Rok prijave:
24.05.2024.

Mjesto rada:
PULA-POLA, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
osobni dolazak: SANTORIOVA 11, PULA
pisana zamolba: Santoriova 11, 52100 Pula
Ostale informacije:
Kl: 112-01/24-02/1 Ur.broj: 2168/01-60-74-01-24-18 U Puli, 22.04.2024. Na temelju suglasnosti Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike KL. 100-01/23-02/321, URBROJ: 524-08-01-02/3-24-4, od 26.01.2024. , te čl. 37. Statuta Centra za rehabilitaciju Pula, Ravnateljica Centra objavljuje
NATJEČAJ za prijam u radni odnos 1. Njegovatelj - 2 izvršitelja (m/ž), na neodređeno puno radno vrijeme
Uvjeti: - završeno osnovno školsko obrazovanje, - završen tečaj za njegu - da ne postoji zapreka iz članka 261.st.1. Zakona o socijalnoj skrbi -1 godina radnog iskustva - probni rad - 1 mjesec
Uz pisanu prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti: – životopis, – dokaz o hrvatskom državljanstvu, – dokaz o stručnoj spremi (preslika svjedodžbe) – dokaz o radnom stažu - elektronički zapis iz baze podataka ­HZMO-a (izvornik ne starijij od mjesec dana) – uvjerenje o nekažnjavanju, (izvornik ne stariji od mjesec dana)
Kandidati/ kandidatkinje koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, priložiti rješenje ili potvrdu o priznatom statusu da imaju prednost u odnosu na ostale kandidate pod jednakim uvjetima. Za kandidate koje se u prijavi za natječaj pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19, 84/21) i Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21), uz prijavu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstvo hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr CZR Pula dostavljene podatke kandidata/kandidatkinja obrađuje u skladu sa odredbama pozitivnih propisa koji uređuju zaštitu osobnih podatka. Dostavljeni podaci obrađivat će se u svrhu provođenja natječaja radi zasnivanja radnog odnosa i u druge se svrhe neće koristiti.
Prijave s dokumentacijom potrebno je dostaviti u roku od 30 dana od dana objave natječaja u Narodnim novinama, na adresu: Centar za rehabilitaciju, Santoriova 11, 52100 Pula, s naznakom: "Natječaj za zasnivanje radnog odnosa - NJEGOVATELJ-ne otvaraj" ili osobno.
Nepravovremene prijave i prijave s nepotpunom dokumentacijom, izuzet će se iz raz­matranja. Kandidati/kandidatkinje trebaju dostaviti elektroničku adresu radi brže korespondencije u svrhu pravovremenog odvijanja postupka provođenja natječaja. O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku elektroničkim putem i objavom na mrežnoj stranici Centra. CZR Pula pridržava pravo poništenja natječaja odnosno pravo ne odabrati ni jednog kandidata bez obveze obrazlaganja svoje odluke i bez ikakve odgovornosti prema kandidatima Centar za rehabilitaciju Pula
OPIS POSLOVA: neposredno provodi hranjenje, oblačenje i svlačenje, higijenu, kupanje i brigu o izgledu korisnika
pomaže medicinskoj sestri u interventnim slučajevima
neposredno sudjeluje pri spremanju korisnika na dnevni odmor, spavanje i ustajanje te izlaske korisnika van ustanove
brine o odjeći i obući te osobnim ormarima korisnika
vodi brigu o pravilnom odlaganju i pospremanju robe i posteljnog rublja
brine o priboru za higijenu korisnika i posteljnom rublju
pravilno koristi sredstva za dezinfekciju, čišćenje i za higijenu korisnika
pravilno postupa s izlučevinama inkontinentnih korisnika
uočava promjene na korisniku te pravovremeno priopćava zdravstvenoj službi i rehabilitatoru, pomoć pri obavljanu svakodnevnih aktivnost u / izvan Centra, pomoć pri kretenju u kolicima, pomoć pri ustajanju iz kreveta i odlasku u krevet
prati korisnike na preglede
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142913092
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje