.NET Web Developer (m/ž)

Mjesto rada:
Donji Stupnik
Rok prijave:
20.05.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Zelene tehnologije d.o.o. specijalizirala se za razvoj i implementaciju programskih rješenja unutar sektora zaštite okoliša i gospodarenja otpadom.

Zbog značajnog povećanja opsega posla i pokretanja novih projekata, imamo potrebu za zapošljavanjem djelatnika informatičke struke (m/ž).

Opis posla
- sudjelovanje u razvoju i održavanju postojećih programskih rješenja
- sudjelovanje u izradi i razvoju novih programskih rješenja
- predlaganje tehničkog koncepta rješenja
- timski rad s drugim developerima
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
- rad u timu vrhunskih stručnjaka motiviranih za uspjeh
- ugodnu i poticajnu radnu okolinu, prijateljsko okruženje
- rad na novim tehnologijama i s velikim korisnicima
- interaktivno radno okruženje koje je otvoreno za inicijative i prijedloge
- priliku da učite i razvijate se u raznim područjima te ostvarite visoke ciljeve
- mogućnost profesionalnog razvoja kroz edukaciju i rad na zanimljivim zadacima i projektima
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- iskustvo rada u Microsoft razvojnim alatima (C#, ASP.NET, SQL)
- izvrsno poznavanje .NET razvojne okoline i korištenje C#
- poznavanje rada s relacijskim bazama podataka (MS SQL)
- dobro poznavanje HTML, Javascript, CSS
- iskustvo u OO programiranju
- spremnost na timski rad i ostvarivanje dobre suradnje s kolegama u timu
- spremnost na intenzivno i kontinuirano učenje te svladavanje novih tehnologija
- visoki stupanj odgovornosti, proaktivnosti i samostalnosti u radu
- poželjno je i osnovno znanje u mobilnom programiranju

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme (poslije probnog roka na neodređeno), Stalni radni odnos

Ukoliko imate visoku motivaciju, želju za radom i učenjem, pozivamo Vas da postanete dio našeg tima slanjem životopisa putem linka Brze prijave najkasnije do 20.05.2020.
Poznavanje rada na računalu:
napredno