Monter ventilacije (m/ž)

Mjesto rada:
Nurnberg, Njemačka
Rok prijave:
01.11.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zbog povećanog radnog opterećenja, tražimo montera za ventilaciju (Lüftung Montage). Početak rada moguć je odmah i na dulje vrijeme.

OPIS RADNOG MJESTA:
- rad je u Njemačkoj
- priprema pojedinih dijelova ventilacijskih struktura
- izrada i montaža pojedinih dijelova ventilacije
- montaža ventilacijskih sustava u velikim komercijalnim ili industrijskim objektima
Posebne pogodnosti:
ŠTO NUDIMO
- zaposlenje na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja
- redovito plaćanje
- mogućnost napredovanja
- regulirani radni uvjeti
- prijevoz
- smještaj u jednokrevetnim sobama
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
- radno iskustvo na istom ili sličnom radnom mjestu
- osnovno znanje njemačkog jezika (komunikacija i razumijevanje)
- točnost, autonomija, motivacija, pouzdanost, timski rad
- razumijevanje planova ventilacije

Zapošljavanje je moguće za sve kandidate koji su slovenski državljani, državljani EU ili stranci s osobnom radnom dozvolom ili stalnim boravkom u Sloveniji.

Zainteresirani kandidati šaljite zahtjev na [email protected] ili nazovite +38670537464

Zahtjev mora sadržavati:
- ime i prezime
- datum i mjesto rođenja
- stalni boravak
- obrazovanje
- radno iskustvo (gdje i koliko ste radili i opis rada)
- potencijalne dodatne potvrde o osposobljavanju (certifikati, ispiti,..)
Strani jezik:
njemački