Monter / Serviser (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
09.04.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mjesto rada: sjedište tvrtke i na lokacijama postrojenja, odnosno u sjedištu klijenata - kupaca - investitora.

Poslovi radnog mjesta: predmontaža, montaža, ugradnja i servis raznih uređaja, opreme i postrojenja za obradu i tretman pitkih, laboratorijskih, otpadnih i drugih voda.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Zahtjevani preduvjeti:
• temeljno iskustvo u radu na kućnim i drugim vodovodnim instalacijama;
• iskustvo na predmontaži, montaži i ugradnji strojarske opreme za razne namjene - prednost oprema za obradu voda;
• poželjno minimalno osnovno znanje u elektrolučnom zavarivanju;
• barem dvije godine radnog iskustva;
• završena škola za strojarskog montera, vodoinstalatera ili slična kvalifikacija;
• vozačka dozvola za B kategoriju vozila.

Ostalo:
• spremnost na daljnju edukaciju i širenje znanja i vještina za sveobuhvatni opseg poslova radnog mjesta;
• potpuno iskren, otvoren, prirodan i pošten pristup poslu, klijentima i kolegama u poslovnom okruženju;
• zarada korektna i sukladna obavljenom poslu i angažiranju na kvaliteti i rokovima izvršenja i realizaciji;

Posebna napomena:
• prihvaćamo i kvalificirane ponude radnika izbjeglih sa ratnog područja Ukrajine.

Pisane ponude uz priloženu fotografiju i kratki životopis primamo na email: [email protected], putem Brze prijave ili na fax: 051 437 966.
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine