Monter / PVC majstor (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ruto promet d.o.o. je firma u Zagrebu koja se bavi montažom aluminijskih i staklenih ograda, kliznih staklenih stijena, aluminijskih pergola te povremeno PVC stolarija.

Naš rad možete pogledati na stranici https://pergole-ruto.hr/

Posao se obavlja po cijeloj Hrvatskoj, a na teren se ide službenim vozilom. Kada je potreban rad u radioni - prijevoz je osiguran.
Posebne pogodnosti:
Prijava na neodređeno, primanja iznadprosječna, na plaću dajemo nagrade za radne rezultate, uvjeti odlični.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Tražimo odgovornog radnika sa iskustvom u istim poslovima, a za montaže pergola dajemo edukaciju.

Molimo prijavite se Brzom prijavom ili na e-mail: [email protected]

Kontakt: 091 4532 121
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina