Monter (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb i Hrvatska
Rok prijave:
17.05.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
Pomoćni poslovi pri montaži gotovih elemenata konstrukcije, po uputama za montažu.
- pomoćni poslovi na održavanju opreme – servisna zamjena rezervnih dijelova
- pomoć pri izmjeri i iskolčavanju terena
- kraći terenski poslovi
- poslovi dostave opreme (istovar, utovar ili pretovar robe)
Posebne pogodnosti:
Zapošljavanje na neodređeno vrijeme nakon probnog roka
- redovita primanja
- mogućnost napredovanja
- naknada za prijevoz: u cijelosti
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- potrebno je iskustvo u rukovanju ručnim alatima
- poznavanje i primjena uputa za montažu – prema montažnoj knjižici proizvođača opreme
- prednost imaju radnici građevinske struke - niskogradnja, vodoinstalateri
- spremnost na timski rad, kao i samostalnost u obavljanju datih radnih zadataka
- traži se snalažljiva i marljiva osoba spremna učiti i odgovorna prema radu i sredstvima rada
- sposobnost za rad na visini
- spremnost na kraća putovanja zbog terenskog rada
- aktivan vozač

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave ili na e-mail: [email protected]
Vozačka dozvola:
B