Monter izolacije (m/ž)

Mjesto rada:
Rugvica
Rok prijave:
15.04.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg Klijenta, vodeću multinacionalnu tvrtku koja se bavi projektiranjem, proizvodnjom i servisiranjem infrastrukturne tehnologije u IT industriji, tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

(Rugvica)

Odgovornosti:
• rezanje, priprema i montaža podnog lima
• rezanje i postavljanje toplinske i protupožarne zaštite (parna brana, mineralna vuna, OSB i CETRIS ploče, promat)
• korištenje tehničke dokumentacije i alata u radu
• prijavljivanje svih nepravilnosti (materijali, procesi, dokumentacija)
• suradnja s drugim članovima tima i pružanje pomoći u drugim aktivnostima na proizvodnoj liniji
• poštivanje sigurnosnih propisa unutar postrojenja
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• ugovor o radu na neodređeno vrijeme sklopljen direktno s Klijentom
• rad u jutarnjoj smjeni uz povremenu mogućnost rada subotom
• plaćeni prijevoz prema mjestu stanovanja
• mjesečni bonus i naknadu za preporuke novih zaposlenika
• božićnicu, uskrsnicu, nagradu za djecu i naknadu za rođenje djeteta
• dopunsko zdravstveno osiguranje, besplatan godišnji sistematski pregled i Multisport kartica
• kuhinju opremljenu s aparatom za kavu/čaj i sa svježim voćem
• mogućnost dodatnih edukacija, usavršavanja i napredovanja u multinacionalnoj tvrtki
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS tehničkog usmjerenja
• poželjno iskustvo rada na sličnim zadacima, ali nije uvjet
• spremnost na timski rad, suradljivost
• volja za usavršavanjem i učenjem

Pozivamo zainteresirane kandidate da nam pošalju svoj životopis na sljedeći link. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

U slučaju poteškoća s prijavom, možete poslati upit na [email protected] ili se javiti na broj 091 619 3819.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola