Monter centralnog grijanja / vode i kanalizacije / klimatizacije / ventilacije / plinoinstalacija (m/ž)

7 dana
Poslodavac:
Totić instalacije d.o.o. Totić instalacije d.o.o.
Instalacije, održavanje, popravak, Zanatska zanimanja i proizvodnja
Mjesto rada:
Hrvatska / EU
Rok prijave:
21.09.2019.

Opis radnog mjesta: Tražimo montera centralnog grijanja, vode i kanalizacije, klimatizacije, ventilacije i plinoinstalacija.

Obavezna vozačka dozvola.

Rad u Republici Hrvatskoj, a po potrebi i u EU.
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Sve županije
Država:Hrvatska / EU

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Uvjeti:
- radno iskustvo je poželjno, ali nije uvjet
- stručna sprema: KV, Srednja stručna sprema

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.
Telefon: +385 1 233 6444
Vozačka dozvola:B

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Totić instalacije d.o.o.
Adresa:IV. Stara Pešćenica 1, 10000 Zagreb
Županija:Grad Zagreb
Telefon:091 302 3885
Internet adresa:www.totic.hr

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare