Mlađi specijalist za izgradnju fiksne infrastrukture mreže (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb / Žitnjak
Rok prijave:
16.03.2021.

ManpowerGroup Hrvatska za svog klijenta, A1 Hrvatska d.o.o., traži motiviranu i odgovornu osobu za rad.
A1 Hrvatska vodeća je telekomunikacijska kompanija koja svojim djelatnicima pruža priliku za napredovanje i profesionalan razvoj u opuštenoj atmosferi timskog duha. Ako si osoba usmjerena na ciljeve, entuzijastična i želiš raditi u inovativnom i tehnološki razvijenom radnom okruženju, na pravome si mjestu!
#MakeItHappen #WeAreA1

MJESTO RADA

  • Zagreb/Žitnjak

OPIS POSLA:

  • Ažuriranje dokumentacije i baze podataka izgradnje pristupne mreže
  • Komunikacija i koordinacija s isporučiocima usluga, dobavljačima i izvođačima
  • Izrada izvještaja i zapisnika vezano za suradnju sa HT-om
  • Osiguranje efikasnog i pravovremenog protoka informacija i dokumentacije vezane za regionalnu izgradnju pristupne mreže
  • Zaprimanje i izdavanje, uz provjeru, dokumentacije vezane uz izgradnju sa HT-om
  • Organizacija procesa odobravanja dokumentacije za izgradnju

UVJETI:

  • SSS tehničkog smjera
  • Poznavanje rada u MS office paketu
  • Poželjno poznavanje rada u AutoCAD-u, no nije uvjet
  • Osnovno znanje engleskog jezika
  • Radno iskustvo u telekomunikacijama ili administraciji je prednost

NUDIMO:

  • Stimulativna primanja
  • Plaćeni putni troškovi
  • Radno vrijeme: ponedjeljak – petak od 08:00 do 16:00 ili od 09:00 do 17:00 h
  • Mogućnost napredovanja
  • Opuštena radna atmosfera unutar tima koji vrednuje zalaganje i adekvatno ga nagrađuje

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da se na natječaj prijavite do 16.03.2021. putem linka za prijavu. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Manpower d.o.o.
Avenija Dubrovnik 16 • HR - 10020 Zagreb • OIB: 35539279541 • MB: 02452812
T: +385 1 5565 700 • W: www.manpower.hr • E: [email protected]
Trgovački sud u Zagrebu, MBS: 080675552• Temeljni kapital 20.000 Kn uplaćen u cjelosti.
Agencija za privremeno zapošljavanje, na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva
KLASA: 102-02/09-04/02 • UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2