Mesar prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
24.01.2020.

MESAR PRODAVAČ (m/ž)
Mjesto rada: OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA

Radno mjesto:

  • vrsta zaposlenja: na određeno; novootvoreni poslovi
  • radno vrijeme: puno radno vrijeme
  • način rada: u dvije smjene
  • smještaj: nema smještaja
  • naknada za prijevoz: djelomično
  • uvjeti na radnom mjestu: rad na jednom mjestu

Opis poslova:

  • obrada mesa u finalne proizvode
  • prodaja mesa, mesnih i drugih proizvoda kupcima
  • izdavanje računa
  • poštivanje visokih higijenskih standarda
  • održavanje mesa, mesnih i drugih proizvoda u ispravnom stanju
  • zaprimanje robe
  • održavanje dobrih odnosa s kupcima
  • izvršavanje naloga poslovođe
  • čišćenje i dezinfekcija pribora
  • čišćenje radno mjesta i objekta

Nudimo:

  • mogućnost rada u velikoj tvrtki s dugom tradicijom
  • ugovor na određeno s mogućnošću sklapanja ugovora na neodređeno
  • kontinuirano profesionalno usavršavanje i mogućnost napredovanja
  • rad na puno radno vrijeme
  • rast plaće proporcionalno ostvarenim rezultatima
  • rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi
  • plaćena naknada za prijevoz

Posloprimac:

  • razina obrazovanja: KV, SSS,
  • strani jezici: poželjan engleski jezik
  • informatička znanja: poznavanje rada na računalu

Molimo prijavite se najkasnije do 24.01.20020.:

  • putem donje 'Brze prijave'
  • pismena zamolba: MESNA INDUSTRIJA RAVLIĆ d.o.o., Čvrsnička 4, 31000 Osijek