Menadžer / mrnadžerica voditelj poliklinike  HZZ OGLAS

MAKE OVER BEAUTIFUL INSIDE & OUT d.o.o. za zdravstvene usluge
Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
03.05.2024.

Mjesto rada:
SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: - koordinacija svakodnevnog poslovanja - koordinacija s timom kako bi se osigurala učinkovita komunikacija i radni procesi - vođenje evidencije prodaje i osiguravanje ažuriranih zapisa - upravljanje financijskim aspektima ordinacije, uključujući fakturiranje, naplatu računa i upravljanje proračunom - administracija i priprema dokumenata za knjigovodstvo - briga o marketinškim aktivnostima i promociji poliklinike - osiguravanje dosljednosti i učinkovitosti poslovanja -upravljanje svakodnevnim operacijama poliklinike, uključujući raspored osoblja, upravljanje inventarom i održavanje objekta. -Vođenje i motiviranje tima stručnjaka za njegu kože, kozmetičara/ki i administrativnog osoblja kako bi postigli ciljeve i pružili izvanrednu uslugu klijentima. -Razvijanje i provedba strateških i akcijskih planova za poticanje rasta poslovanja, povećanje prihoda i proširenje naše baze klijenata. -Osiguranje usklađenosti s regulatornim zahtjevima i održavanje visokih standarda čistoće, higijene i sigurnosti. -Izgradnja i održavanje snažnih odnosa s klijentima, partnerima -pracenje financijske izvedbe, priprema budžeta i analiza ključnih pokazatelja performansi kako bi se pratio napredak i identificirala podrucja za poboljšanje. Uvjeti: - izvrsne komunikacijske vještine - sposobnost rješavanja problema - visoka razina organizacijskih vještina - iskustvo rada u upravljanju - razumijevanje financijskih aspekata poslovanja - spremnost na učenje i edukaciju.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142942140
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.