Mehaničar za rezanje / Glodač CNC (m/ž/d)

Mjesto rada:
Korntal-Münchingen, Njemačka
Rok prijave:
04.07.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Proizvodimo "heavy metal"

Mi u tvrtki Jebens stručnjaci smo u području proizvodnje dijelova rezanih plamenom i kompleksnih montažnih zavarenih konstrukcija s težinom do 160 tona po komadu. Više od 60 godina iskustva i gotovo 200 zaposlenika na 2 lokacije čini nas vodećim njemačkim pružateljem usluga u ovoj branši. Uz kvalificirane zaposlenike, certificirano upravljanje kvalitetom i najsuvremeniju tehnologiju predstavljamo izradu čelika po mjeri. U tvrtki Jebens pridajemo veliku važnost dobroj radnoj atmosferi i poštenim međusobnim odnosima. Naš uspjeh prvenstveno ovisi o našim motiviranim zaposlenicima.

Jeste li spremni za pravi izazov? Ako jeste, postanite član našeg tima u odjelu Mehanička obrada. Tražimo

Mehaničara za rezanje / glodača CNC (m/ž/d)

Lokacija: Korntal-Münchingen, Njemačka

Vaši zadaci:

• samostalno programiranje i postavljanje naših CNC glodalica
• proizvodnja pojedinačnih dijelova i malih serija prema nacrtu
• provjera komponenti prema smjernicama
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
• obiteljsku kulturu poduzeća s ravnom hijerarhijom
• intenzivno i temeljito uvođenje u posao
• trening unutar tvrtke i vanjske mjere usavršavanja
• besplatna parkirališna mjesta za zaposlenike i dobra povezanost sa sredstvima javnog prijevoza (5 minuta do autobusne stanice)
• regres za godišnji odmor i božićnicu
• račune radnog vremena (odnos između vremena stvarno provedenog na radnom mjestu i vremena predviđenog za to)
• paket osiguranja koji financira poslodavac (osiguranje od izgubljene zarade / usluge liječnika specijalista)
• dodatak za mirovinsko osiguranje u tvrtki
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• uspješno završena obuka za mehaničara za rezanje ili industrijskog mehaničara ili kvalifikacija za CNC glodača
• poznavanje programiranja CNC na upravljačkoj jedinici Heidenhain
• spremnost za smjenski rad (3 smjene) i usavršavanje
• dobro poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu
• visoka razina savjesnosti i samostalnost u radu

Zainteresirani ste? Prijavite se (molba za posao i životopis na njemačkom jeziku)!

Jebens GmbH
Daimlerstraße 35-37
70825 Korntal-Münchingen
www.jebens.de
www.facebook.com/jebenssteel
Strani jezik:
njemački