Mehaničar u održavanju (m/ž)

Oglas je istekao

ACG je jedan od vodećih proizvođača
tvrdih želatinskih kapsula u ovome dijelu Europe.
Nalazi se u Ludbregu i dio je internacionalne organizacije čije je sjedište u Indiji.

Postanite član ACG tima!

U ovoj poslovnoj godini uvodimo nove proizvodne linije, značajno povećavamo kapacitete u proizvodnji te rastemo, razvijamo se i zapošljavamo nekoliko zaposlenika na radnom mjestu

MEHANIČAR U ODRŽAVANJU (m/ž)
Mjesto rada: Ludberg

OPIS POSLA:

  • svakodnevna kontrola mehaničke ispravnosti strojeva za proizvodnju kapsula i evidentiranje u propisane obrasce
  • otklanjanje nedostataka temeljem vizualnog zapažanja
  • otklanjanje nedostataka temeljem analize rada strojeva (greške na kapsulama, zastoj stroja)
  • odgovornost za prekomjerno trajanje zastoja na strojevima

OD KANDIDATA OČEKUJEMO:

  • SSS/VŠS strojarskog, mehaničkog usmjerenja
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • poznavanje MS Office paketa
  • potrebno radno iskustvo: 1 godina

ZAŠTO ACG EUROPE?

  • rad u farmaceutskoj industriji
  • strukturirano uvođenje u posao s mentorom
  • mogućnost kontinuiranog stručnog usavršavanja i razvoja
  • radni odnos na neodređeno vrijeme uz probni rok
  • konkurentan financijski paket (plaća, putni troškovi - plaćeni u cijelosti, prigodne nagrade, nagrade za ostvarene rezultate poslovanja, isplata solidarnih pomoći, naknada za topli obrok)
  • dodatni benefiti poput besplatnog odlaska u teretanu, sistematskog pregleda, prigodnih poklon

Smatrate li da možete ispuniti naša očekivanja i spremni ste prihvatiti ponuđeni poslovni izazov, Vašu ponudu i životopis pošaljite putem linka 'Brze prijave'.