Medicinska sestra / Tehničar

Mjesto rada:
Freiburg, Njemačka
Rok prijave:
16.10.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Dragi medicinari,
Agencija IPV-Agentur pruža jedinstvenu priliku za budućnost i perspektivu u Njemačkoj. Za našeg klijenta, jednu renomiranu instituciju za njegu i brigu starih lica koja drži domove i ambulantnu njegu širom Njemačke, tražimo za grad Freiburg medicinske sestre/tehničare sa općim smjerom - više izvršitelja.
Posebne pogodnosti:
Poslodavac vam nudi:
- Redovna plaća po tarifnom ugovoru
- Plaćena nostrifikacija
- Plaćen B2 kurs i ispit
- Godišnji odmor od najmanje 29 dana
- Osiguran stan
- Mogućnost na daljnje obrazovanje
- Za ambulantnu njegu vozačka dozvola
- Pozitivna radna atmosfera
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- CV, životpis sa slikom na njemačkom jeziku (u .pdf formatu)
- Diploma medicinskih sestara/tehničara općeg smjera ili visoka škola
- Završen stručni ispit
- Znanje njemačkog jezika minimalno na A2-B1 nivou
- Za upoznavanje poslodavca nudimo Vam 2 do 3 dana probnog rada. Dolazak i smještaj je plaćen.

Uključujući kooperaciju posredničke agencije IPV-Agentur nudimo Vam također podršku:

- Priprema Vaših svjedočanstava i dokumenata u domovini i u Njemačkoj  za priznavanje zanimanja
- Podrška kod organizacije Vašeg dolaska
- Praćenje početka na materinjem jeziku
- Praćenje toka kod državnih ustanova i vođenje brige kod prvih koraka u Njemačkoj od prijavljivanja i zaključenja zdravstvenog osiguranja do otvaranja bankovnog konta
- Organiziranje Vaše nostrifikacije
- Spremnost za pomoć oko sklapanja ugovora
- Osobno vođenje brige na radnom mjestu u dogovoru s Vašim poslodavcem

Naš prioritet je da uđete u proces nostrifikacije gdje Vas pratimo u cjelokupnom odvijanju do cilja stručne radne snage.

Mi smo uvijek na Vašoj strani.

Za više informacija molimo Vas javite se putem e-maila [email protected] ili na broj telefona +49 176 60343323

Web: www.ipv-agentur.de

Srdačan pozdrav
IPV-Agentur
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački