Medicinska sestra / Tehničar (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
06.03.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo medicinske sestre/tehničare za rad na raznim odjelima u državnim i privatnim klinikama, bolnicama i domovima u Njemačkoj. Natječaj je otvoren i za kandidate koji nemaju hrvatsko (EU) državljanstvo. Priznaje se i prekvalifikacija u trajanju od 4 godine.

Životopis na njemačkom ili hrvatskom jeziku možete poslati na mail adresu [email protected] s naznakom: "Medicina Njemačka"
INFO +385 91 3838327

Agencija My Fides j.d.o.o. djeluje temeljem dozvole za MRMS RH za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem izdane 3.8.2015., KL: UP/I-102-02/15-03/15, URBROJ: 524-04-02-01/3-15-6.
Posebne pogodnosti:
• stalno radno mjesto
• dobri uvjeti rada
• pomoć pri preseljenju (organizacija smještaja i pomoć kod pripreme dokumentacije)
• atraktivna primanja nakon priznanja svjedodžbe/diplome - prema njemačkom državnom ugovoru sa zdravstvenim radnicima
• dodaci za smjenski rad, noćni rad i rad vikendom
• mogućnost stručnog usavršavanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

• kvalifikacija za medicinsku sestru/tehničara (moguće i prekvalifikacija u trajanju od 4 godine)
• njemački jezik na razini B1
• odgovornost
• spremnost za daljnje usavršavanje