Medicinska sestra / Njegovatelj / Live in njegovatelj (m/ž)

Mjesto rada:
Velika Britanija
Rok prijave:
08.07.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Bluebird iz Velike Britanije potražuje
Medicinske sestre / njegovatelje / Live in njegovatelje

Tražimo veliki broj djelatnika za pružanje njege za naše pacijente.

Nudimo poslove patronaže, obilazak pacijenata u njihovim domovima, život sa njima 24 sata, posao u našem uredu ili ponude za Više njegovatelje ( za medicinske sestre ).
U obzir dolaze osobe za iskustvom, završenom medicinskom školom ili osobe različitih zanimanja ( dobije se tečaj u Velikoj Britaniji ). Velika mogućnost napredovanja.

Nudimo sljedeće:
• Plaća je za 40 sati tjedno ( 1800 funti mjesečno ),možete raditi i do 55 sati tjedno
• Plaćen let / naš agent putuje s Vama
• Smještaj osiguran
• 30 funti Vaucher za hranu pri dolasku
• Uniforma
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti za prijavu su :
• Dob od 21 do 55 god starosti
• Vozačka dozvola
• Poznavanje Engleskog jezika
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B