Medicinska sestra / medicinski tehničar

Mjesto rada:
Čepin
Rok prijave:
01.12.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Žito grupa, najveća poljoprivredna i prehrambena grupacija u Hrvatskoj, u godinu dana izgradila je dva nova velika investicijska projekta. Riječ je o Wellness & Wholeness hotelu Materra, novoj oazi za uživanje u prirodi Slavonije i Baranje te Specijalnoj bolnici Priora, budućem internacionalnom medicinskom centru. Specijalna bolnica prostire se na 6.500 kvadrata i pružat će vrhunske usluge i liječenje iz područja urologije, plastične i rekonstruktivne kirurgije, dentalne medicine, oftalmologije i interne medicine. Razvojem projekta proširujemo naš postojeći medicinski tim i tražimo nove kolegice i kolege za poziciju medicinske sestre/medicinskog tehničara.

Mjesto rada: Specijalna bolnica Priora, Čepin.

Opis posla
• prijem, priprema i ispraćaj klijenata
• provođenje mjera zdravstvene njege sukladno stručnoj osposobljenosti
• pomoć liječnicima u ordinacijama i operacijskim salama
• priprema i dezinfekcija radnog mjesta, sterilizacija pribora i instrumenata
• briga o stanju, sigurnosti i potrebama klijenata
• vođenje sestrinske i medicinske dokumentacije
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
• vrhunski uvjeti rada i izvrsno radno okruženje u mladom i proaktivnom timu
• ugovor na neodređeno vrijeme s probnim radom u trajanju 6 mjeseci
• neradni vikendi i blagdani
• kolektivni godišnji odmor
• kontinuirana stručna edukacija
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• završena srednja škola za medicinsku sestru / medicinskog tehničara
• poželjno iskustvo rada u djelatnostima kirurgije (nije uvjet prijave)
• informatička pismenost
• znanje engleskog i / ili njemačkog jezika
• motiviranost za učenje i napredovanje u području struke
• izražene komunikacijske vještine, ugodnost i optimizam
• odgovornost, pouzdanost i discipliniranost

Prijavite se putem emaila [email protected] ili putem linka za prijavu.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro