Marketing manager (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.10.2022.

Culmena je konzultantska tvrtka usmjerena na područje proizvodnje. Specijalizirani smo za područja Leana, Digitalne transformacije i Greena. Postojimo od 2004. godine, od kada smo napravili preko 350 projekata u hrvatskim i inozemnim tvrtkama.

  • Pokrenuli smo Projekt "100 Pametnih tvornica", čiji je cilj povećanje broja Pametnih tvornica,
  • Kreirali smo inovativnu metodologiju Culis za sveobuhvatnu transformaciju poduzeća,
  • Organizatori smo dvije godišnje konferencije o Leanu i Industriji 4.0
  • GALP i Lean spring summit, na kojima okupljamo brojne domaće i inozemne stručnjake iz navedenih područja, ali i širok krug inozemnih i domaćih poduzeća,
  • Pokretači smo Lean Akademije, obrazovnog programa za certificiranje Lean Managera,
  • Izlagači smo na svjetskim sajmovima, kao što su Hannover Messe i IoT Solutions World Congress Barcelona.

Više informacija je na culmena.hr/o-nama/

Culmena traži novog člana/članicu našeg tima – Marketing Managera, na određeno vrijeme. Radi se o zamjeni članice tima koja ide na porodiljni dopust.

Marketing Manager (m/ž)
Zagreb

Opis posla:
  • provođenje marketinških aktivnosti poduzeća, što obuhvaća:
    • upravljanje web stranicom,
    • vođenje profila na društvenim mrežama,
    • izradu newslettera u alatu Mailchimp,
    • rad s agencijom za Google oglašavanje,
    • rad s dizajnerom,
    • sudjelovanje u izradi prezentacija,
    • organizaciju konferencija, radionica, webinara i ostalih događanja,
    • osmišljavanje promotivnih materijala i nabava istih,
    • komunikaciju s medijima,
    • rad sa studentom,
    • izradu PR sadržaja,
  • praćenje trendova na tržištu (istraživanje tržišta),
  • vođenje raznih projekata,
  • sudjelovanje u razvoju novih proizvoda i usluga,
  • bliska suradnja s Upravom i kolegama iz drugih odjela,
  • ostalo.
Uvjeti:
  • minimalno 5 godina radnog iskustva u Marketingu,
  • VSS iz područja marketinga i srodnog područja,
  • napredno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu,
  • iskustvo rada u Digitalnom marketingu i organizaciji evenata,
  • znanje rada u MS Office alatima,
  • poznavanje rada u Google Analytics i Google Ads,
  • poželjno poznavanje rada u Canvi i alatima za izradu video sadržaja,
  • sposobnost određivanja prioriteta, organizacije i praćenja radnih zadataka,
  • visoka razina pozornosti na detalje,
  • snažne komunikacijske i prezentacijske vještine,
  • mogućnost multitaskinga,
  • visoka razina kolegijalnosti,
  • visoka produktivnost, samostalnost i vjerodostojnost,
  • sposobnost za samostalan i timski rad.
Nudimo:
  • Bit ćete dio tima kojeg karakterizira:
    • ugodna radna atmosfera,
    • timski rad,
    • team bulidinzi,
    • Kaizen sastanci,
    • inovacijski sastanci,
    • kreativnost,
    • poticanje davanja ideja i rada na realizaciji istih,
    • moderan način vođenja poduzeća uz primjenu Leadershipa.
  • Dodatno, očekuje vas:
    • rad u dog-friendly uredu u Zagrebu (Zagrepčanka),
    • rad u fleksibilnom okruženju sa stručnjacima i inspirativnim kolegama,
    • pozitivno i motivirajuće okruženje,
    • prilika za kreativnost, davanje ideja i razvoj,
    • razne timske aktivnosti,
    • sudjelovanje u raznim Projektima.

Molimo prijavite se putem Brze prijave ili na e-mail: [email protected]

culmena.hr