Marketing Data Analyst (m/ž)

18 dana do isteka

Trgovački maloprodajni lanac Studenac kao kompanija posluje od 1991. godine. Kasnih 90-ih proširio je poslovanje otvaranjem veleprodajnog skladišta u Dućama i nekoliko maloprodajnih trgovina u Omišu. Na današnji Studenac, trgovinu-susjed koja pogodnostima za kupce dosljedno prati svjetske trendove, najviše je utjecala 2018. kada počinje transformacija poslovanja popraćena akvizicijama i organskim rastom. Preuzimanjem Istarskih supermarketa i Sonika 2019. lanac jača svoju poziciju i posluje duž cijele jadranske obale. Status utvrđuje 2021. preuzimanjem lanca Bure Trgovina, a važan poslovni iskorak iste godine čini otvaranjem prvih prodavaonica u Zagrebu. Dodatno, u 2022. Studenac preuzima Pemo, Kordun, Duravit i lanac Lonia te je sada prisutan u 16 županija i Zagrebu. Studenac trenutačno zapošljava više od 6000 zaposlenika, ima više od 1200 trgovina te je među vodećim maloprodajnim lancima u Hrvatskoj.

Tražimo djelatnika za rad na radnom mjestu:

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla:

  • izrada dashboarda, izvještaja i vizualizacije, odnosno grafičkog prikaza rezultata
  • izrada i isporuka analiza i izvještaja, uključujući interpretaciju istih, prema uputama ili postojećim predlošcima
  • osiguravanje pravovremene dostupnosti podataka
  • osiguravanje točnosti prikupljenih podataka i izvještaja

Od Vas očekujemo:

  • razina obrazovanja VSS
  • izražene analitičke sposobnosti
  • osnovno razumijevanje principa maloprodaje, sistema lojalnosti i istraživanja tržišta
  • izuzetna usmjerenost na detalje i multitasking
  • sposobnost samostalnog rada i rada u timu
  • visoka sposobnost određivanja prioriteta, upravljanje vremenom i zadacima, sistematičnost
  • prednost je poznavanje osnovnih tehnika anketiranja i poznavanje statističkih metoda

Nudimo Vam:

  • stimulativna primanja
  • stručno usavršavanje i profesionalni razvoj
  • onboarding program
  • kontinuirani razvoj kompetencija kroz edukacije
  • podršku od strane kolega i voditelja te ugodnu radnu atmosferu
  • mogućnost za doprinos i iskustvo u razvoju kompanije

Ukoliko želite postati dio našeg tima molimo prijavite se putem donjeg linka za prijavu te priložite zamolbu i životopis.