Manager za HACCP i kvalitetu (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
14.10.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ADRIA GRUPA je najveće multiservis poduzeće u Republici Hrvatskoj. Zapošljavamo preko 1500 radnika različitih profila. Misija grupe je postojanošću, pouzdanošću i kvalitetom usluga zadovoljiti zahtjeve naših klijenata a postojimo kako bi se oni mogli posvetiti svojem vlastitom poslovanju.

Tražimo osobu s mjestom rada u Zagrebu, na poziciji

Mjesto rada: Zagreb

Tražimo osobu koja je:

- Sposobna za implementaciju, nadzor, održavanje i unapređenje uvedenog sustava upravljanja kvalitetom i sigurnošću hrane prema normama: ISO9001, ISO22000 i HACCP
- Sposobna provoditi edukaciju zaposlenih za osiguranje kvalitete i sigurnosti hrane na lokacijama restorana
- Odgovorna za vođenje i nadzor rada HACCP tima
- Sposobna za dovođenje odluka vezanih uz sigurnost hrane
- Upoznata sa zakonskom regulativom u području hrane, kvalitete i ugostiteljstva
- Odgovorna za nadzor i upravljanje troškovima vezanim za ispunjavanje zakonskih normi u ugostiteljstvu
- Izvrsno poznaje engleski jezik u pismu i govoru
- Izvrsno poznaje rad u Microsoft Office paketu
- Ima VSS – prehrambeno-biotehnološki fakultet (prednost je smjer upravljanje sigurnošću hranom ili nutricionizam)
- Odgovorno uključena u procese nabave Gastro odjela
- Minimalno 3 godine iskustva rada na poslovima vođenja HACCP-a u području ugostiteljstva
- Ima vozačku dozvolu B kategorije
- Nosi vrijednosti iskrenosti, odgovornosti i brige o poslovanju
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Nudimo izazovno radno okruženje u firmi koja svakodnevno razvija poslovanje i napreduje te rad u timu mladih ambicioznih ljudi koji svakodnevno uvode novitete u poslovanju s ciljem unapređenja poslovanja.

Očekujemo odgovornu, profesionalnu osobu usmjerenu na ostvarivanje zadanih ciljeva i željnu novih znanja.

Pozivamo Vas da svoju ponudu, životopis i moguće preporuke pošaljete najkasnije na e-mail adresu: [email protected] ili Brzom prijavom.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine