Magistar farmacije (m/ž)

Mjesto rada:
Knin
Rok prijave:
22.01.2023.
Plaća:
od 1 460 € do 1 725 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mag. pharm. Silvija Sarić, otvorila je prvu ljekarničku jedinicu u Kninu koja je započela s radom 1997. godine. Već nakon par godina rada uvrštena je na listu uspješnijih farmaceutskih ustanova. 2015. godine magistra Sarić, nakon dugog niza stručnog rada, proširuje svoje djelovanje na područje Šibenika gdje otvara drugu ljekarnu.

Danas, kao Zdravstvena ustanova, Ljekarne Silvija Sarić se trude biti na usluzi svojim pacijentima i pružiti adekvatnu ljekarničku skrb. Unutar male zajednice potičemo kontinuirano kvalitetu rada i stručno usavršavanju svojih djelatnika.

Dužnosti:
- ljekarničke usluge koje obuhvaćaju kontakt s pacijentima, primanje i obrada recepata
- fakturiranje recepata i doznaka prema HZZ-u
- evidentiranje dnevnika analiza, knjige rokova i narkotika

Kontakt:
098 / 922 8859
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- Plaćeni putni troškovi ili smještaj po dogovoru.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- potreban položen stručan ispit sa licencom za rad
- traži se odgovorna i samostalna osoba, spremna za rad u uhodanom timu
- potiče se samostalnost u radu, otvorenost za inicijativu i pohađanje stručnih edukacija
- rad na računalu i MS Office programima
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Poznavanje rada na računalu:
dobro