MAG zavarivač (m/ž)

Mjesto rada:
Telfs, Austrija
Rok prijave:
09.09.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg partnera u tvornici u mjestu Telfs u Austriji hitno tražimo:

MAG zavarivače

Vaši zadaci:
- samostalan rad
- zvarivanje (MAG)
- preinaka zavarenih sklopova i precizan rad prema detaljnim konstrukcijskim nacrtima
Posebne pogodnosti:
- plaća ca. 2.450 eura neto (s dnevnicama)
- troškovi prijevoza 100 eura mjesečno
- dodaci za rad u smjenama
- dodatno, besplatan prijevoz između Imsta, Telfsa i Innsbrucka
- tvornička kantina
- tjedno 38,5 radnih sati u dvije smjene
- smještaj besplatan
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Austrija

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo od vas
- certifikat za varenje je prednost
- spremnost za rad u smjenama
- čitanje nacrta i samostalan rad prema nacrtu
- znanje MAG (135) zavarivanja
- znanje njemačkog je prednost

Što trebate učiniti
• Pošaljite svoj životopis na: [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu
• Mi ćemo vas kontaktirati u najkraćem mogućem roku i dogovoriti daljnji proces obrade
• Ako imate pitanja, telefonski nas možete kontaktirati radnim danom na: 095 553 8151 ili na 095 383 5899
Strani jezik:
njemački