Kuhar / Pomoćni kuhar (m/ž)

Mjesto rada:
Babin Kuk
Rok prijave:
24.02.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Coral Beach Club Dubrovnik, smješten na Babinom Kuku, je luksuzni ugostiteljski objekt na plaži koji čine restoran i dva plažna bara.

Opis posla
Plažni ugostiteljski objekt zapošljava kuhare i pomoćne kuhare (m/ž).

Želimo stvoriti mladi tim kreativnih i energičnih individualaca koji će širiti našu viziju.

Naš Klub u potrazi je za kandidatima (m/ž) koji pripremanje hrane rade sa entuzijazmom i odgovornošću, koji će imati znanje i želju u izradi klasičnih i inovativnih jela u skladu s potrebama i očekivanjima gostiju, te u prezentaciji naše cjelokupne ponude.

Odgovornosti:
- priprema i prezentacija toplih i hladnih jela
- spremnost na timski rad
- poslovanje u skladu sa svim propisima tvrtke
- poznavanje HACCP sustava kvalitete (kuhari)
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
- Nudimo Vam rad na određeno vrijeme,
- mogućnost zaposlenja kao stalnog sezonca
- osiguran smještaj
- Primanja ovise o znanju i iskustvu kandidata
Vrsta posla:
student servis, sezonski posao

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- KV, VKV, SSS, VŠS, VSS, Stručni prvostupnik
- minimalno 1-2 godine iskustva

Ovim putem Vas molimo da životopise šaljete na hrvatskom jeziku, poželjno sa slikom, putem linka Brze prijave.
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina