Kuhar (m/ž)

Mjesto rada:
Vis
Rok prijave:
14.07.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo tvrtka koja je mlada i u konstantnom rastu. Radimo u više turističkih i ugostiteljskih djelatnosti. Jedna od djelatnosti je i utvrda Fort George (Viška fortica). Na Fortici upravljamo prekrasnim restoranom sa mediteranskom kuhinjom, ekskluzivnim partijima i vjenčanjima.

Opis posla:
- rad u ambicioznom timu te odgovorno rukovanje namirnicama sukladno naputcima šefa kuhinje
- rad u hladnoj kuhinji, toploj kuhinji i slastičarni
- evidencija i kontrola troškova zaliha
- planiranje i kontrola naručivanja sukladno naputcima šefa kuhinje
- odgovoran direktno zamjeniku šefa i šefu kuhinje
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- kvalitetan smještaj u apartmanu u centru grada Visa
- prijevoz do posla i s posla
- radno vrijeme sukladno obvezama
- bonusi
- plaćeni troškovi administrativnih obveza
- plaća je preko računa, plaća bruto 1 od 16.807,31 kn kn ili neto od 11.500,00 kn (Vis - prirez 3%)
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme, sezonski posao

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- radno iskustvo min. 1 godina
- engleski jezik

Prednost dajemo kandidatima s poznavanjem internacionalne kuhinje s naglaskom na mediteransku i domaću kuhinju.

Tražimo odgovorne i ambiciozne osobe koja će svojim radom i vizijom stvarati nove vrijednosti.
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina