Kuhar (m/ž)

Mjesto rada:
Karlsruhe, Njemačka
Rok prijave:
06.03.2021.

Za Hotel sa 4**** Superior u Njemačkoj u Karlsruhe (Njemačka, Baden Württemberg) tražimo kuhara (m/ž) za stalni radni odnos.

Hotel ima uz Hotelski restaurant jos jedan Fine Dining Resturant (1* Michelin). Mogucnost za rad u Fine Dining ili u Hotelskom restoranu, sve ovisi o kvalifikaciji.

Radi se o Hotelu s visokim standardom, uključujući također kreativnu i temeljnu kuhinju.
Kuhar (m/ž)

Opis posla:

  • restaurant do 100-130 obroka na dan u a la carte
  • rad na više pozicija u kuhinji, Gardemager, Entremetier, Saucier, Patisserie
  • održavanje HACCP smjernica
  • pripreme po receptima
  • kontrola kvaliteta i kvantitete dostavljenih namirnica

Uvjeti

  • želja i motivacija za novo iskustvo
  • disciplina na radnom mjestu
  • izdržljivost i održavanje kvalitete
  • volja za naučiti nove kulinarske tehnike
  • volja za učenjem njemačkog jezika
  • prednost poznavanja engleskog ili njemačkog jezika

Tvoje iskustvo:

  • najmanje 1 godina iskustva na poziciji Gardemager, Entremetier ili Saucier u a la carte
  • srednja strukovna škola (SSS)
  • temeljno iskustvo u kuhinji
  • iskustvo u gastronomiji
  • usmjerenost timskom radu

Što nudimo

  • rad hotel visokog standarda
  • pomoć pri pronalasku smještaja
  • plaća + beneficije + napojnice
  • može se jako puno naučiti, zato što su svi restorani visokog standarda
  • pomoći će vam da se razvijate i naučite kao kuhar visoke gastronomije
  • dodatno usavršavanje ako ste disciplinirani
  • evidencija radnog vremena putem kartice
  • mogućnost napredovanje
  • Culinary & Service Career uvijek vas prati i nakon zapošljavanja smo u stalnom kontaktu
  • kuharska ekipa će vas temeljno uputiti u posao
  • ugodna i pozitivna atmosfera za rad
  • visoki standard gastronomije
  • sloboda kreativnosti i ideja

Prijavite se putem donjeg linka Brze prijave.