Kuhar (m/ž)

Mjesto rada:
Hvar
Rok prijave:
30.03.2020.

Kadus d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje u zapošljavanju je agencija koja je osnovana 2005. godine kao izvorna hrvatska agencija, koja od osnivanja do danas radi u cilju postizanja zadovoljstva naših radnika s jedne strane i s druge strane stalnog podizanja kvalitete naše usluge prema klijentima. Naši radnici i klijenti dobivaju od nas kontinuiranu podršku, savjetovanje i informiranost kako bi ostvarili svoje osobne, profesionalne i poslovne ciljeve.

Provedite sezonu na najatraktivnijem otoku na Jadranu – na Hvaru! Tražimo iskusne kuhare spremne za sezonski rad unutar poznate grupacije hotela.
Kuhar (m/ž)

Mjesto rada: Hvar

Opis posla:

  • Pripremanje potrebne količine namirnica za kuhanje (prema planu a la carte obroka, odnosno po normativima), pazeći pri tome da li su ispravne
  • Pripremanje (termička obrada, ukrašavanje) i izdavanje predjela i jela po narudžbi, pazeći pri tome da su jela označena za konobare
  • Kontroliranje kvalitete (prema utvrđenim standardima) izdanih jela
  • Čišćenje i spremanje radnih površina u kuhinji
  • Izvršavanje svih poslova neposrednih nadređenih
  • Briga za skladištenje hrane
  • Briga za higijenu svih radnih površina
  • Pravilno i savjesno korištenje kuhinjskog inventara, opreme i uređaja
  • Primjenjivanje mjera i sredstava zaštite na radu

Uvjeti:

  • Iskustvo u ugostiteljstvu preko godine dana
  • Spremnost na timski rad
  • Odgovornost i izdržljivost
  • Praćenje trendova u gastronomiji

Nudimo:

  • Plaćen obrok
  • Omogućen smještaj
  • Ugodna i dinamična radna okolina

Prijave molimo šaljite uz životopis putem linka za prijavu, ili nas kontaktirajte na broj 099 334 1229.

Agencija Kadus d.o.o. je registrirana pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva pod brojem 13/05; KLASA 102-02/05-05/02; URBROJ: 526-08-05-4

Kadus d.o.o. će prikupljene osobne podatke kandidata koristiti isključivo u cilju selekcije i zapošljavanja. Životopisi kandidata vodit će se u bazi kandidata kojom upravlja i koristi se Kadus d.o.o. Osobni podatci kandidata biti će proslijeđeni klijentu u svrhu selekcije i zapošljavanja kandidata.