Kuhar (m/ž)

Mjesto rada:
Starigrad Paklenica
Rok prijave:
26.12.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Restoran Degenija je profesionalno vođeni i vrhunski opremljeni restoran koji posluje 365 dana u godini u Starigrad Paklenici, u blizini Nacionalnog parka Paklenica. Profesionalni menadžment i odlično osoblje osigurava maksimalno ugodan rad već više od 15 godina.

Restoran posjeduje sve certifikate poput HACCP sustava te iznimno drži do higijene i uvjeta rada.

Profesionalni odnos s zaposlenicima s jasno ugovorenim uvjetima prije početka rada.

Opis posla
Posao samostalnog kuhara ili kuharice obuhvaća poslove pripreme hrane u 'a la carte' restoranu, u moderno te jako dobro opremljenoj kuhinji s kvalitetnim osobljem.
Posebne pogodnosti:
- osiguran smještaj na lokaciji restorana, kao i prehrana po izboru
- gosti restorana koji su ugodni u radu
- odlično osoblje i profesionalni menadžment maksimalno olakšava posao
- redovita isplata plaća te osigurani slobodni dani
- plaća ovisi o kvalifikaciji i radnom iskustvu
- odlično opremljena kuhinja maksimalno olakšava posao kuharu i omogućuje da se kuhar može maksimalno koncentrirati na glavni posao pripreme hrane
- kompetitivna plaća uz profesionalan odnos između zaposlenika
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Od zaposlenika se traži profesionalan međusobni odnos uz uzajamno poštovanje. Očekuje se snalaženje u a-la-carte načinu rada.
Potrebno radno iskustvo:
pet godina