Kuhar (m/ž)

Mjesto rada:
Opatija
Rok prijave:
15.03.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
GRAND HOTEL ADRIATIC Opatija, najveći hotel u Opatiji, sa vrhunskom uslugom i ciljem utvrđenja pozicije regionalnog lidera za ostvarenje tih ambicioznih planova ima potrebu za zapošljavanjem:

Kuhar (m/ž)

Opis posla:
- samostalna i pravovremena priprema svih vrsta toplih i hladnih jela vodeći računa o kvaliteti namirnica i prezentaciji istog, poštujući sve standarde struke i poslodavca

Posebne pogodnosti:
Nudimo Vam dinamičan posao, timski rad u stručnom timu i prehranu u hotelu
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- komunikativnost, ljubaznost, uslužnost, usmjerenost gostima i poslu
- poznavanje i primjena pravila struke

Ako se prepoznajete u našim očekivanjima i zahtjevima, pošaljite nam vašu zamolbu i detaljan životopis do 15.03.2019. putem linka za prijavu ili poštom:
GRAND HOTEL ADRIATIC
M. Tita 200
51410 Opatija