Kuhar/ica

3 dana
Poslodavac:
B.N.L. d.o.o. - Opatija B.N.L. d.o.o. - Opatija
Kategorija:
Turizam i ugostiteljstvo
Mjesto rada:
Opatija
Rok prijave:
20.09.2019.

Opis radnog mjesta: B.N.L. d.o.o. Opatija traži kuhara/kuharicu za hotelski i a'la carte restoran ''Lungomare'' u Opatiji.

Prijave ISKLJUČIVO elektronskom poštom na: info@hotel-savoy.hr
Posebne pogodnosti:Početna netto plaća je 7.000,00 kn.
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Primorsko-goranska županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Restoran ''Lungomare'' traži kuhara ili kuharicu za rad u dinamičnoj i izazovnoj sredini.
Od zaposlenika očekujemo proaktivnost, ljubav prema kuhanju, želju za radom, fleksibilnost te iskustvo.

Trenutno nismo u mogućnosti zaposliti strane državljane.
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Strani jezik:engleski
Poznavanje rada na računalu:dobro
Potrebno radno iskustvo:četiri godine

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: B.N.L. d.o.o. - Opatija
Adresa:Maršala Tita 129, 51410 Opatija
Županija:Istarska županija

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare