Kuhar/ica (m/ž)

Mjesto rada:
Rovinj
Rok prijave:
04.04.2024.

Adecco je svjetski lider u pružanju usluga s područja ljudskih potencijala.

Za našeg klijenta, renomiranog Chefa Jasmin Hajrula, u potrazi smo za Kuharom ili Kuharicom za rad u poznatom "Fish House" u Rovinju, kao:

Lokacija: Rovinj

Opis posla i odgovornosti:

  • Pripremanje i obrada namirnica
  • Kompletiranje i servisiranje jela
  • Termička obrada i priprema hladnih jela prema uputama nadređene osobe
  • Održavanje prostora kuhinje i pomoćnih prostorija

Što očekujemo od kandidata:

  • SSS - smjer Kuhar ili završena prekvalifikacija
  • Minimalno 2 godine iskustva u À la carte restoranu
  • Poznavanje terminologije i tehnološkog postupka obrade namirnica
  • Preciznost, pouzdanost i spretnost

Benefite koje nudimo:

  • Prilika za učenje od vrhunskog Chef-a
  • Stimulirajuća plaća za 40 sati tjedno
  • Isplata prekovremenih za svaki odrađeni sat
  • Mogućnost smještaja
  • Zapošljavanje u periodu od 03. do 11.2024., uz mogućnost prijave tokom cijele godine
  • Radna dozvola (po potrebi)

Ukoliko se pronalaziš u opisu i udovoljavaš navedenim kriterijima, pošalji nam svoj životopis putem linka za prijavu. Moguća provjera referenci za kandidate koji uđu u uži izbor selekcije.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u vezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.