Kućni majstor (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
05.08.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
aROMA Global 3 d.o.o. je sinonim za potpuno prirodni, artizanski gelato i vodeći brend u ovoj djelatnosti na području Hrvatske i regije. Trenutačno, aROMA gelato je dostupan na 18 lokacija u Hrvatskoj, od Istre do Dubrovnika i Hvara, a imamo ambiciozne planove širenja zahvaljujući kojima ćemo u narednih 5 godina biti prisutni na više od 100 lokacija u zemlji te proširiti doseg i u inozemstvo.

Pojačavamo naš tim i tražimo pouzdanu, samostalnu i organiziranu osobu za radno mjesto:

Kućni majstor
(Rijeka i okolica, nije uvjet)

• poslovi montaže i demontaže namještaja
• montaža tehničke opreme
• radnje vezane uz otvaranje, odnosno zatvaranje poslovnica
• obavljanje sitnih popravaka, te samostalno otklanjanje manjih kvarova
• odgovornost za kvalitetu obavljenih radova i za rokove njihova izvršenja
• upravljanje osobnim i teretnim vozilima
• iskrcaj te pravilni razmještaj tereta
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS tehničke, elektrotehničke ili elektromehaničarske, graditeljske struke
• minimalno 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
• vozačka dozvola B kategorije
• točnost, odgovornost, pouzdanost i pedantnost
• spremnost na terenski rad
• spremnost na timski rad

Što nudimo:
• edukaciju i uvođenje u posao pri zapošljavanju
• rad u dobro organiziranom timu
• mogućnost profesionalnog razvoja i rad u stimulativnom okruženju

Ako smatraš da svojim iskustvom i znanjem možeš doprinijeti našem timu, očekujemo tvoju prijavu.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina