Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 07.07.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Kućni majstor (m/ž)

- dan
Poslodavac:
Istarski dvori 2 d.o.o. Istarski dvori 2 d.o.o.
Kategorija:
Instalacije, održavanje, popravak
Mjesto rada:
Istra
Rok prijave:
07.07.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta: Opis posla

- tekuće i godišnje održavanja objekata: zatvaranje i otvaranje objekata, nadzor nad ispravnošću i funkcioniranjem instalacija objekata (vodovodnih i elektro) i otklanjanje manjih kavrova samostalno, nadzor nad ispravnošću krovova objekata, sustava grijanja, sustava navodnjavanja, strojarnica bazena i/ili jacuzzi kada, nadzor nad ispravnošću i funkcioniranjem kućanskih aparata (klima uređaji, bijela tehnika, mali kućanski aparati, rasvjetna tijela, alarmni sustavi) i otklanjanje manjih kvarova samostalno, nadzor i održavanje vanjske i unutarnje stolarije, ograda, terasa, bazena, vrtova

- pregled i popisivanje stanja brojila vode i struje, pregled termostata

- pregled stanja septičkih jama i organizacija pražnjenja istih

- administracija dokumentacije

- ostalo prema potrebi

Početak rada: odmah
Posebne pogodnosti:Što nudimo
- službeni mobitel
- službeno vozilo za poslovne aktivnosti
- mogućnost stalnog zaposlenja
- naknada za prijevoz

Plaća: od 4500 do 5500 kn
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Istarska županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Od cijenjenih kandidata očekujemo:

- odgovoran pristup radu i samostalnost u obavljanju radnih zadataka
- samoinicijativnost i usmjerenost na kontinuirano poboljšanje
- komunikativnost i sklonost radu sa ljudima
- usmjerenost na stranke - srdačan i ljubazan pristup u radu sa gostima
- spremnost na suradnju i kolegijalan odnos prema suradnicima iz tima
- znanje rada na računalu (Word, Outlook, Internet)
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Strani jezik:engleski (osnovno), hrvatski (materinji jezik)
Vozačka dozvola:B
Poznavanje rada na računalu:dobro
Potrebno radno iskustvo:jedna godina
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare