Krojač/ica - Šivač/ica, pomoćna radnica

Mjesto rada:
Zagreb, Sesvete
Rok prijave:
20.09.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mea Gea d.o.o. mala je ali dinamična tvrtka s kontinuiranim rastom. Naš brend Baobaby obuhvaća tekstilne i kožne proizvode za bebe, djecu i mame. Ured nam je u Zagrebu, a šivamo i stvaramo u Sesvetama.

Radno mjesto: Savska cesta 103, Sesvete, kod čvora Ivanja Reka – brz pristup iz Zagreba, D. Sela, Sv.Ivana Zeline, Vrbovca, V. Gorice. Radno vrijeme: pon-sub 7:30 – 15:30, mogućnost nepunog radnog vremena.

Tražimo više osoba koje se odlično snalaze na različitim vrstama šivaćih strojeva, imaju iskustvo u serijskom šivanju trikotaže, brze su i spretne. Također i osobe bez iskustva koje su brze, spretne i voljne učiti.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- srednja stručna sprema, poželjno tekstilnog smjera
- poželjno iskustvo u šivanju trikotaže najmanje 2 godine / bez iskustva
- visok stupanj odgovornosti, samostalnosti i inicijative
- plaća je ovisna o iskustvu i znanju (3250-5000 kuna)

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola