Kozmetičar u kozmetičkom salonu (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
28.10.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo djelatnika/cu za rad u kozmetičkom salonu u centru grada.

Opis poslova:
- kozmetičarski poslovi
- gel nokti i trajni lak
- šminkanje
- masaže
- pedikure
- depilacije
- trajna šminka
- komunikacija s klijentima
- zaprimanje i zapisivanje narudžbi
- briga o salonu
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje
- konkurentna primanja
- stalne edukacije i usavršavanja
- stimulativno okruženje i ugodnu radnu atmosferu
- prijava na neodređeno od početka radnog odnosa
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- radno iskustvo minimalno 2 godine
- završeni smjer obrazovanja nije važan
- znanje izrade trajnog laka i gel noktiju
- poznavanje ostalih kozmetičkih usluga (masaže, njege lica i tijela, depilacije, brow/lash lift itd.)
- poželjno znanje trajne šminke (puder obrve, trajna šminka usana, eyeliner)

Ukoliko volite kozmetički posao i želite da poslodavac to prepozna i nagradi, pošaljite nam svoj životopis putem emaila [email protected] ili linka za Brzu prijavu

Kontakt: +385 98 191 1000.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine