Kozmetičar (m/ž)

Mjesto rada:
Dubrovnik
Rok prijave:
05.12.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Medicinsko-estetski i anti-age centar Regenera bavi se njegom kože lica i tijela. Cilj nam je sinergijom metoda najsuvremenijih uređaja i priprema na tržištu ponuditi cjelovit pristup u svojim mogućnostima za najučinkovitije rezultate.

Specijalizirani smo za anti-age tretmane i tretiranje svih indikacija na koži lica i tijela poput dubokih ožiljaka od akni, strije, hiperpigmentacije, melazmi, proširenih pora, akni u svim fazama, trećih preoblikovanja tijela, lasersko uklanjanje dlačica …

Svojom širokom paletom usluga neinvazivnih i invazivnih metoda djelujemo cjelovito i postižemo izvrsne rezultate. Opremljeni smo najmodernijim tehnologijom koji rukuje naše profesionalno osoblje s dugogodišnjim iskustvom rada u industriji.

Opis posla:
- njege lica i tijela
- mehaničko čišćenje lica
- masaže
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- primanja su iznadprosječna i uredna u dan
- postotak od odrađenih tretmana
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- trebamo osobu koja je voljna usavršavati se uz dodatne edukacije koje ulažemo u svoje zaposlenike te biti predana poslu
- tražimo osobu koja će biti dio našeg tima na duži period
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski (napredno)
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina