Kovinoglodač / Kovinobušač (m/ž)

20 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
26.05.2024.

Manpower Hrvatska za svog klijenta, renomiranog EU proizvođača generatora i elektro motora, traži više djelatnika na poziciji:

Mjesto rada:

  • Zagreb

Opis posla:

  • Priprema materijala, alata i naprava u skladu s radnom dokumentacijom
  • Praćenje trošenja alata/materijala
  • Proučavanje i primjena radne dokumentacije za izvršenje procesa glodanja
  • Izvođenje složenih operacija glodanja
  • Posluživanje stroja s dizalicom
  • Održavanje urednosti radnog mjesta

Uvjeti:

  • Minimalno 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • KV/SSS - metalska struka (zavarivač, bravar, strojar i slično)
  • Poželjno posjedovanje dozvole za upravljanje dizalicom s poda
  • Odgovornost u radu

Pogodnosti:

  • Rad u jutarnjoj smjeni
  • Slobodni vikendi
  • Naknada za prijevoz u cijelosti
  • Mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja
  • Rad u stabilnoj kompaniji

Ukoliko ste zainteresirani za navedeno radno mjesto, a zadovoljavate uvjete natječaja, molimo da se prijavite slanjem svog životopisa.

Napominjemo kako ćemo kontaktirati samo one kandidate koji udovoljavaju uvjetima natječaja.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju,
Zagreb, Avenija Dubrovnik 16, OIB 35539279541, na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, KLASA: 102-02/09-04/02, UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2 društvo je evidentirano u Knjigu evidencije agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 28/09, a na osnovu potvrde Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelj i socijalne politike, KLASA: 102-02/21-03/28, UBROJ: 524-04-01-02/1-21-2 u Knjigu evidencije fizičkih i pravnih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod brojem 253/21, koje zastupa direktor Aleksandar Hangimana