Koordinator / koordinatorica centra za razvoj karijera i savjetovanje  HZZ OGLAS

Poslodavac:
VELEUČILIŠTE ASPIRA
Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
03.05.2024.

Mjesto rada:
SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: Provodi politiku postupanja, pomoći i sustavne afirmativne podrške studentima i polaznicima.
Vodi i nadzire cjelokupnu stručnu praksu u suradnji sa koordinatorima stručne prakse.
Provodi akademsku i karijernu podršku studentima i polaznicima, podršku studentskim projektima i natjecanjima, umrežavanje studenata, polaznika i poslodavaca.
Uspostavlja odnos s alumnijima.
Organizira radionice, edukacije i okrugle stolove koji mogu doprinijeti jačanju vještina studenta i polaznika.
Pomaže pri organizaciji Dana karijera.
Sudjeluje u psihološkom savjetovanju studenata, polaznika, nastavnika i djelatnika.
Pruža podršku radi ostvarivanja prava studenata i polaznika s invaliditetom i studenata i polaznika iz ranjivih i podzastupljenih skupina vezanih uz prilagodbu nastave i ispita, te ostalih studentskih pitanja.
Koordinira i osigurava sustavnog pružanja podrške djelatnicima Veleučilišta koji su na različite načine uključeni u rad sa studentima i polaznicima.
Predlaže plan volonterskih i društveno odgovornih aktivnosti.
Izrađuje analize i izvješće.
Sudjeluje u selektivnom procesu pri zapošljavanju.
Održava nastavu po potrebi.
Uvjeti: Završen diplomski studij psihologije
Prednost: Radno iskustvo u nastavi psihologije
Autor/koautor u znanstvenim i/ili stručnim člancima iz područja društvenih znanosti, polje psihologija
Dopunsko pedagoško-psihološko obrazovanje i/ili andragoške kompetencije
Iskustvo rada u obrazovanju
Posjedovanje osnovne dopusnice Hrvatske psihološke komore za obavljanje psihološke djelatnosti
Dokumentacija za prijavu: Životopis
Preslika diplome ili druge valjane isprave kojom se dokazuje razina i vrsta stručne spreme
Elektronički zapis o radon-pravnom status – ne starije od 30 dana
NAPOMENA: Na natječaj se ravnopravno prijavljuju osobe oba spola.
Nepotpune i nepravodobno dostavljene prijave neće se razmatrati.
Što nudimo: mogućnost uključivanja u nastavni proces
mogućnost napredovanja i usavršavanja
rad u dinamičnom timu gdje ćeš u ugodnoj i profesionalnoj atmosferi surađivati s kolegama iz tima
ravnotežu privatnog i poslovnog života
dodatne pogodnosti za posebne dane: božićnicu, uskrsnicu i mogućnost nagrade
mogućnost financiranja programa usavršavanja
društveno odgovorno okruženje u kojem kroz brojna sponzorstva pomažemo kulturnim, sportskim i humanitarnim akcijama, a za volontiranje dobivaš slobodan dan
drugačiju, poticajnu i afirmativnu organizacijsku kulturu koja njeguje toleranciju i fleksibilnost i gleda prema naprijed
dinamičan posao za osobu koja je komunikativna i timski nastrojena.
mogućnost upoznavanja novih ljudi, napredovanje i nadogradnje postojećih znanja
posao uključuje kreativni aspekt kao i mogućnost putovanja.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142875620
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje