Koordinator / Asistent produkcije (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
25.01.2021.
INTERFILM je među vodećim producentskim kućama u Hrvatskoj, orijentirana na proizvodnju filmova i TV programa. Vlasnik je mnogih domaćih i međunarodnih nagrada a okuplja mnoge domaće renomirane autore.
Koordinator / asistent produkcije (m/ž)

Opis posla:

  • vođenje ureda, uredskih poslova, slanje dopisa i sl.
  • priprema projekata i dokumentacije za natječaje HAVC-a, Eurimagesa, MEDIA-e i drugih stranih fondova
  • organizacija, praćenje i podrška proizvodnji audiovizualnih djela
  • dogovaranje s koproducentima, festivalima i filmskom ekipom, svakodnevni kontakti (telefonom i e-mailom na engleskom jeziku)
  • osoba mora biti dostupna cijelo vrijeme (u slučaju nepredviđenih situacija pojedinog projekta)

Uvjeti:

  • 3 godine radnog iskustva na audiovizualnim projektima
  • izrazito izražene organizacijske i pregovaračke sposobnosti, komunikativnost i poznavanje hrvatske AV industrije
  • dobro poznavanje procesa proizvodnje AV djela, posebno filmskih i televizijskih, poznavanje pripreme projekata i dokumentacije za inozemne i međunarodne fondove osobito za fondove Eurimages i MEDIA
  • izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • poznavanje MS Office-a
  • kreativnost
  • prednost osobama koji su završili ADU, ekonomiju, menadžment, upravljanje projektima ili sl.
  • vozačka dozvola B kategorije

Prijavite se putem donjeg linka Brze prijave.