Konzultant na njemačkom jeziku (m/ž)

Mjesto rada:
Home Office, Zagreb, Varaždin
Rok prijave:
30.04.2021.

Sprichst du Deutsch?
Ako dobro poznaješ njemački jezik u govoru i pismu, motiviran si i imaš želju raditi u mladom timu i ugodnoj radnoj atmosferi, prava si osoba za našeg Klijenta, vodeću nacionalnu kompaniju u korisničkoj podršci!

MJESTO RADA

  • Home Office, Zagreb, Varaždin

Opis poslova:

  • Pružanje podrške krajnjim korisnicima usluga
  • Odgovaranje na upite i pružanje informacija
  • Pronalazak kreativnih rješenja
  • Odgovaranje na upite putem telefona, e-maila, chata

UVJETI:

  • Dobro znanje njemačkog jezika u govoru i pismu
  • Komunikativnost
  • Dobra informatička pismenost (multitasking)
  • Timski duh
  • Želja za učenjem
  • Dobre vještine slušanja i pružanja dodatnih pojašnjenja

NUDIMO:

  • Stimulativna primanja
  • Rad u mladom timu i ugodnoj atmosferi
  • Mogućnost rada od doma
  • Lokacija ureda u centru grada
  • Plaćena edukacija
  • Rad na puno radno vrijeme

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da se na natječaj prijavite do 30.04.2021. putem linka za prijavu. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Manpower d.o.o.
Avenija Dubrovnik 16 • HR - 10020 Zagreb • OIB: 35539279541 • MB: 02452812
T: +385 1 5565 700 • W: www.manpower.hr • E: [email protected]
Trgovački sud u Zagrebu, MBS: 080675552• Temeljni kapital 20.000 Kn uplaćen u cjelosti.
Agencija za privremeno zapošljavanje, na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva
KLASA: 102-02/09-04/02 • UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2