Konstruktor u strojogradnji i izgradnji industrijskih postrojenja / pogona (m/ž)

Mjesto rada:
Sternenfels, Njemačka
Rok prijave:
08.08.2018.

House of Jobs GmbH je agencija specijalizirana za razvoj karijere na njemačkom tržištu rada sa sjedištem u Wolnzachu, Njemačka.

Naš poslovni model uspješno povezuje znanja i vještine kandidata s potrebama tvrtke poslodavca, te pomaže u ostvarenju poslovnih ciljeva obiju strana. Našim kandidatima pružamo profesionalnu podršku tijekom cijelog procesa.

Za potrebe našeg partnera, tražimo kandidate za radno mjesto:

*Korišteni riječi i pojmovi koji imaju rodno značenje odnose se jednako na muški i ženski rod bez obzira jesu li korišteni u muškom ili ženskom rodu

Sternenfels (blizina Stuttgarta): Konstruktor u strojogradnji i izgradnji industrijskih postrojenja/pogona (m/ž)

Opis poslova:

  • Iskustvo u
    • izradi strojarskih konstrukcija za postrojenja primjenom programskog paketa Solidworks
    • izrada shema / dijagrama
  • Prednost: iskustvo u izradi/izgradnji spremnika

Vaš profil:

  • Uvjeti:
    • Strojarski tehničar / inženjer ili srodan profil
    • Njemački jezik: razina B1
    • Vozačka dozvola: B kategorija

NAŠA PONUDA:

  • Bruto satnica: 17,00€ /18,00€, ovisno o kvalifikaciji, satnica može biti i veća
  • Neto plaća: 1.900,00€ – 2.200,00 €, ovisno o kvalifikaciji, plaća može biti i veća
  • Nema rada u smjenama

Prijava putem e-maila: [email protected] sa životopisom na njemačkom jeziku
ili putem donje Brze prijave.

U obradu ćemo uzeti samo kandidate koji nam dostave životopis u predefiniranom formatu
ili formatu koji se nalazi na ovom linku https://europass.cedefop.europa.eu/editors/de/cv/compose

Detaljnije informacije telefonski na broj +385 1 7707 072/73 ili na email:[email protected]

Kontakt: Denis Majcen

*U skladu s Općom Uredbom o zaštiti osobnih podataka, s dostavom vaših podataka, slažete se s automatskom obradom istih.