Konobar - uz naplatu (m/ž)

Mjesto rada:
Bludenz, Austrija
Rok prijave:
09.09.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg poslovnog partnera u mjestu Bludenz, Austrija tražimo Konobare (uz naplatu) (m/ž)

Sve je ovdje!

Vaše novo radno mjesto spaja gastronomiju i zabavu pod jednim krovom. Sportski tipovi mogu se zabaviti u strike bowlingu ili u Lazerfun (Lasertag) Areni.

U restoranu s vrlo popularnom terasom za goste one gladne čekaju tradicionalna austrijska jela. No, imaju i različite specijalitete, veliki izbor burgera, rebarca i svinjske koljenice!

Mjesto rada: 6700 Bludenz, Vorarlberg, Austrija, Inozemstvo
Posebne pogodnosti:
Što vam nudimo
1.600 eura netto mjesečno
• Ugovor na neodređeno
• Petodnevni radni tjedan
• Smještaj u modernim jednokrevetnim sobama
• Obroke i na slobodnim danima (doručak, ručak, večera)

Posebne pogodnosti
• Popusti u našim partnerskim tvrtkama
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Austrija

Znanja i kvalifikacije:
Što od vas očekujemo
• Osoba ste koja ima iskustva kao konobar, uživate u radu s ljudima, lako ostvarujete kontakte, otvoreni ste, srdačni i pažljivi
• Uspješno rješavate problematične situacije i pritom držite sve konce u rukama
• Iskusan ste ugostiteljski djelatnik/ca, srdačno dočekujete goste
• Pričate njemački jezik na razini B1

Što trebate učiniti:
• Pošaljite svoj životopis i jednu sliku na: [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu
• Mi ćemo vas kontaktirati u najkraćem mogućem roku i dogovoriti daljnji proces obrade
• Ako imate pitanja, telefonski nas možete kontaktirati radnim danom na: 095 553 8151 ili na 095 383 5899
Strani jezik:
njemački